КЧУ 2018-2019 р.список команд перша ліга чоловіки

Федерація настільного тенісу України

 

Клубний чемпіонат України

«Перша Ліга»

сезону 2018-19 рр.

Списки команд серед чоловіків

Фамілія, ім’я

Рік

Розряд

Рейтинг

1

«EVOLUTIN» м. Одеса

 

1

Жуковський Олександр

1979

МСУ

53,4

2

Коровиченко Валентин

1996

КМС

50,7

3

Ретинський Сергій

1963

МСУ

39,9

4

Яковлєв Глеб

2004

КМС

39,6

5

Лавренюк Єгор

2003

КМС

39,5

6

Проценко Данило

2003

КМС

35,2

7

Домберг Геннадій

1978

МСУ

-

                   Тренер:

2

«Вікторія» м. Кропивницкий

 

1

Дяченко В’ячеслав

1986

МСУ

59,9

2

Бойко Сергій

1987

МСМК

52,7

3

Губарев Ілля

2002

КМС

35,9

4

Хрипун Руслан

1980

КМС

36,4

5

Козін Павло

1975

КМС

24,2

6

Губарев Дмитро

1974

КМС

18,3

7

Губарев Олександр

1990

КМС

10,4

                                                                                Тренер: Дяченко В. С.

3

«Інваспорт» м. Миколаїв-Полтава

 

1

Жуков Євген

1970

МСУ

61,3

2

Куценко Дмитро

1986

МСУ

48,8

3

Велієв Антон

1992

МСМК

44,5

4

Яковенко Анатолій

1992

МСУ

43,0

5

Кузьменко Георгій

1992

МСМК

39,4

6

Селін Андрій

1987

КМС

30,3

                                              Тренер: Куценко Д.М, Закладний М.Г.

4

«EVO» м. Одеса

 

1

Рикун Михайло

1985

КМС

37,6

2

Котляр Вадим

1966

КМС

37,0

3

Живора Глеб

2003

КМС

32,6

4

Петренко Олексій

2003

КМС

22,3

5

Чмихаленко Олександр

1978

КМС

18,0

6

Доломанджи Григорій

2003

КМС

-

7

Погосов Дмитро

1988

МСУ

-

                  Тренер:

5

«ХХ век» м. Київ

 

1

Кубов Вадим

1983

ЗМС

56,1

2

Баркалов Олександр

1978

КМС

43,2

3

Ширшов Андрій

1984

КМС

32,3

4

Соловьев Ігор

1981

І

32,1

                  Тренер: Кубов В.

6

«Робін Гуд» м.  Севєродонецьк

 

1

Немченко Денис

1993

КМС

48,6

2

Андрєєв Михайло

1997

КМС

46,3

3

Бутков Максим

1995

КМС

28,6

4

Мінін Олександр

1977

КМС

25,1

                                                                            Тренер: Мінін О.О

 

7

КДЮСШ-ХТЗ-ХОР м. Харків

 

1

Скаченко Сергій

1985

КМС

48,5

2

Вакулін Артем

1997

КМС

40,1

3

Метла Алексей

2002

І

26,2

4

Єлхов Артур

2004

І

25,3

5

Тихомиров Валентин

2001

І

17,2

6

Грабский Андрій

2003

І

14,4

7

Чередниченко Артем

1982

МСУ

-

                                                                                    Тренер: Ясін А.А.

8

«Житлобуд-2» м. Харків

 

1

Гогенко Сергій

1990

МСУ

61,4

2

Бачурин Максим

1994

МСУ

57,5

3

Михайленко Микита

1990

МСУ

56,0

4

Цубера Роман

1997

КМС

45,6

5

Чернов Євген

1980

I

17,0

6

Михайленко Валерій

1970

КМС

-

7

Максимов Леонід

1978

I

-

                                                                              Тренер: Михайленко М.В.

9

ТТП-ЛФНТ м. Луцьк

 

1

Котик Андрій

1995

МСУ

50,4

2

Чубай Михайло

1995

КМС

48,0

3

Михайлович Максим

2002

КМС

47,9

4

Нечипорук Вадим

2001

КМС

47,2

5

Шминдра Юрій

1999

КМС

46,8

6

Бортников Ігор

1998

КМС

8,0

7

Луговский Сергій

1984

КМС

-

                                                                                  Тренер: Вахта Д.О.

10

«Олімпік» м. Київ

 

1

Васюк Вадим

1992

МСУ

56,2

2

Дубровин Дмитро

1984

МСУ

50,5

3

Савченко Богдан

1995

КМС

50,0

4

Гапонов Олексій

1985

МСУ

45,9

5

Скиба Олександр

1993

МСУ

43,3

                              Тренер:

11

ДЮСШ-2 м. Луцьк

 

1

Бакликов Андрій

1986

КМС

50,5

2

Приступа Владлен

1973

КМС

41,1

3

Рибачук Роман

1982

КМС

36,5

4

Войтович Сергій

1971

КМС

31,4

5

Голодюк Ілля

2007

II

28,9

6

Луговский Сергій

1984

КМС

-

 

 

 

 

 

12

ЦДПУ ім. Вінніченка м. Кропивницький

 

1

Брояковський Всеволод

1999

МСУ

69,3

2

Брояковський Олександр

1974

КМС

45,4

3

Щеринський Андрій

1977

КМС

44,9

4

Куріщенко Юрій

1976

КМС

44,7

5

Тридух Ігор

1989

КМС

40,3

                                                                      Тренер: Брояковський О.В.