Новости

Першість Європи (юніори, юніорки, юнаки, дівчата)

 

 

З 14 липня по 25 липня в Полівалентному залі Клуж-Напока проходить Чемпіонат Європы з настільного тенісу STAG 2018.Особисто-командна першість континенту в двох вікових групах до 15 і 18 років розіграє 56 медалей: командні, особисті, парні і змішані турніри.

Україну представляють: 

 Юнаки:

Лушніков Володимир

Лімонов Антон

Горбаненко Олексій

Олеськевич Олександр

Гребенюк Андрій

Малов Олександр

Кібка Євген

Юнчик Валентин

 

Дівчата:

Гуд Вероніка

Приходько Ярослава

Димитренко Анастасія

Шумакова Поліна

Євтодій Іоланта

Видрученко Аліна

 
 

Тренери: Кокуніна Т.Б., Кокуніна Я.Ю., Дробов Д.О., Бєльський О.В.

 

 

Вітаємо тренера чоловічої збірної команди України Геворгізова Володимира Юрійовича !

Федерація настільного тенісу України вітає

ГЕВОРГІЗОВА ВОЛОДИМИРА ЮРІЙОВИЧА з Днем народження!

Картинки по запросу привітання з днем народження тренера в прозі

 

Від усієї душі – щастя і здійснення бажань! Нехай життя, як яскрава мозаїка, складається з світлих фарб радості, незабутніх подій, а кожен новий день дарує удачу і прекрасний настрій!

 

 Бажаємо в день народження найяскравіших почуттів: любові, щастя і радості! Нехай всі досягнуті вами висоти збільшаться в тисячі разів і подарують світу нових чемпіонів, майстрів і просто достойних людей. Бажаю вам величезної життєвої енергії, душевного тепла і мирного благополуччя.
© http://sms.olkol.com/vitau39.php?id=8

Прийміть в цей день найщиріші вітання від колективу Федерації .

Ми більш ніж впевнені, що головні життєві та спортивні перемоги в Вас ще попереду!

 

Виконком 14.07.2018 р.

До відома команд клубного чемпіонату України.

    9 липня 2018 року на засіданні Виконкому ФНТУ було прийняте рішення про внесення змін в систему проведення Клубного чемпіонату України сезону 2018-19 років. Вашій увазі нижче представлена система проведення КЧУ сезону 2018-19 років.

5. Система проведення змагань.

5.1. Командний матч для усіх ліг складається з 7 зустрічей до 4-х перемог.

5.2. Порядок ігор: А-Y, В-X, С-Z , пара, А-X, C-Y, B-Z.

5.3. Склад команди - 3 спортсмени, запасні гравці мають право грати в парних іграх.

5.4. Всі ігри проводяться з п’яти партій. Офіційний м’яч DONIC (білий) 40+(пластик),затверджений ITTF.

 

Суперліга (чоловіки та жінки)

5.5. Жінки: 10 команд - 4 тура за коловою системою, Команди, що посіли 9-10 місця переходять до вищої ліги.

5.6.Чоловіки - 10 команд. Змагання проводяться на першому етапі за коловою системою в 2 тури. На другому етапі команди, які посіли 1-4 місця після 2-х турів, грають 2 кола з роз’їздами. Очки набрані командами на першому етапі анулюються. Порядок проведення ігор фінальної четвірки:

                                  1 коло  4-1, 3-2, 1-3, 2-4, 2-1, 4-3

                                  2 коло  1-4, 2-3, 3-1, 4-2, 1-2, 3-4

Жеребкування для господарів – А,В,С, для  гостей – X,Y,Z

5.7. Команди, які посіли  5-10 місця після другого туру, грають разом  з двома першими командами вищої ліги 3-й тур по коловій системі. Четвертий тур між цими командами грається за олімпійською системою з визначенням 5-12 місця. Команда, яка посіла 5-е місце має  право грати в еврокубках. Команди, що посіли 11-12 переходять до вищої ліги. 

5.8. Команда, яка посіла 1 місце, отримує право грати у відбірковому турнірі ліги чемпіонів; 2-6 місця - у європейському Кубку. В разі неучасті чемпіонів України в змаганнях ліги чемпіонів, в європейському Кубку беруть участь команди, що посіли 1-5 місця.

Вища ліга (чоловіки та жінки)

5.8. Жінки - 12 команд - 4 тура за коловою системою, Команди, що посіли 1-2 місця переходять до супер ліги.

 5.9. Чоловіки - 12 команд. Змагання  на першому етапі проводяться за коловою системою в 2 тури.  На другому етапі команди, які посіли після 2-х турів 1-2 місця, грають з шістьма  командами супер ліги за 5-12 місця. Інші 10 команд разом з 2-ма  першими командами першої ліги грають 3-й тур за коловою системою. Четвертий тур між цими командами грається за олімпійською системою з визначенням 1-12 місця.

 Команди, які посіли 1-2 місця переходять до суперліги, а  команди, що посіли 11-12 місця   переходять до першої ліги.

 

Перша ліга (чоловіки)

5.10.  Чоловіки – 12 команд. Змагання на першому етапі проводяться за коловою системою у 2 тури.  На другому етапі команди, що посіли 1-2 місця після 2-х турів, грають з 10 командами вищої ліги за 1-12 місця. Команда, яка посіла 12 місце після 2-х турів, грає в регіональній лізі свого регіону. Команди 3-х регіональних ліг, які після 2-х турів посіли перші місця, переходять до першої ліги і разом командами першої ліги грають третій тур за коловою системою. Четвертий тур між цими командами грається за олімпійською системою з визначенням 1-12 місця. Команди, які посіли 1-2 місця переходять до вищої ліги, а  команди, що посіли  10-12 місця переходять до регіональної ліги.

Регіональні ліги.

5.11. Змагання  на першому етапі проводяться в 2 тури за коловою системою. У випадку заяви більше 16-ти команд у регіоні – вони діляться на 2 чи більше груп за географічним принципом. Команди, які посіли в своїх регіонах перші місця після 2-х турів, переходять до першої ліги. Третій та четвертий тур команди грають за коловою системою без врахування перших 2-х турів. Команди, які посіли в своїх регіонах перші місця, в наступному сезоні переходять до першої ліги.

5.12.Суддівська колегія має право проводити командну зустріч на 2-х столах.

5.13. Відповідальні за проведення регіональних ліг не пізніше 10 вересня 2018 р. представляють до ФНТУ календар змагань.

5.14. Відповідальні за регіональні ліги направляють командам виклик, підтримують постійний зв'язок з ними, своєчасно представляють звіти і документацію про проведені турніри у ФНТУ.

5.15. Заробітна плата відповідального за регіональну лігу залежить від кількості команд.

5.16. Команди регіональної ліги грають своїми м’ячами.

 

Директор КЧУ 

С.Лімонов

 

Приглашение на международный спортивный турнир

Вроцлав, 6 июля 2018

Генеральному секретарю Спортивного Студенческого Союза Украины Стеценко Вадиму Григорьевичу

Приглашение на международный спортивный турнир

Уважаемый Вадим Григорьевич,

Студенческий Спортивный Союз Польши (AZS) приглашает студентов из Украины принять участие в международном турнире по настольному теннису и плаванию, который состоится в г. Вроцлаве, Польша 25-28.10.2018.

Команда по настольному теннису состоит из 10 юношей и девушек и 3 официальных представителей, команда по плаванию – из 20 юношей и девушек и 3 официальных представителей.

AZS покрывает расходы на проживание и питание, с Вашей стороны – только расходы на транспорт.

Пожалуйста, подтвердите Ваше участие.

С уважением, Марьян Дымальски Вице-президент Студенческого Спортивного Союза Польши (AZS)

Пішов з життя суддя національної категорії КОЛОМАЦЬКИЙ Сергій Євгенович...

 

Сумна звістка надійшла до Федерації настільного тенісу України.

Спортивна громадськість втратила одного з найактивніших організаторів і пропагандистів здорового способу життя та фізкультурного руху.

Пішов з життя  КОЛОМАЦЬКИЙ Сергій Євгенович.

Упродовж своєї трудової біографії він очолював спорткомітет м. Ізюма, був суддею міжнародного класу з настільного тенісу, активним учасником спортивно-масових заходів в Україні.

Схиляючись у скорботі та розділяючи біль втрати, висловлюємо глибоке співчуття рідним, друзям, колегам і всім, хто знав та поважав Сергія Євгеновича.

Хай Господь дає Вам сил та мужності перенести цю велику втрату.

Переконані, що світлий образ Сергія Євгеновича, його відкрита душа, щирість та доброта назавжди збережуться в пам'яті всіх, хто його знав.

 

Вічна пам'ять...

Похожее изображение

 

 

 

Attachments:
Download this file (1529570686_kolomackij-s.jpg)1529570686_kolomackij-s.jpg[ ]26 kB

Информация по обсчету рейтинга

В связи с принятием решения Исполкома от 17.05.2018 о передаче программы расчета рейтинга представителю ФНТУ в Киеве, сообщаем о новом порядке обсчета рейтинга:

1.      С 1.07.2018 года ответственным за расчет рейтинга назначается Литвинчук Алексей Николаевич, т.м. (093) 460-14-50,электронная почта reiting.ua@gmail.com .

2.      Для расчета рейтинга, необходимо выслать заполненную форму (смотреть в додатку) на почту reiting.ua@gmail.com не позднее 5-ти дневного срока после окончания турнира. Для каждого типа турнира (пол, возраст) должна быть отправлена своя заполненная форма. Также в письме должен быть скан квитанции об оплате услуг расчета рейтинга.

При отсутствии квитанции про оплату или при направлении протоколов игр не в установленной форме, Вам может быть отказано в обсчете рейтинга.

3.      Оплата расчета рейтинга производится на карту №5168 7573 6852 5129 Литвинчук Алексей Николаевич (комиссия оплачивается Плательщиком). Назначение – «Расчет рейтинга». Стоимость расчета одной игры – 5 грн. Перечисленные деньги идут на оплату услуг по расчету рейтинга и мероприятий, направленных на развитие настольного тенниса в Украине (см. Распределение поступлений от расчета рейтинга).

4.      Оплата расчета рейтинга устанавливается на уровне 5000 грн/месяц до 1.01.2019 года не зависимо от количества рассчитанных игр. Оплата расчета рейтинга производится исключительно из денег, перечисленных на расчет рейтинга.

5.      До 10 числа каждого месяца на сайте ФНТУ публикуется отчет, основанный на предоставленном  Литвинчуком А. Н. отчете с информацией:

- перечень обсчитанных турниров;

- количество обсчитанных игр;

- сумма поступлений за месяц;

-  остаток на счете.

6.      До 10 числа каждого месяца результаты расчетов рейтинга турниров за предыдущий месяц будут отображаться на сайте www.reiting.com.ua

7.      При наличии предложений по совершенствованию расчета рейтинга или работы ФНТУ в целом – можете направлять свои предложение на почту This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

До уваги команд Клубного чемпіонату України

           Розпочинається прийом заявок від команд всіх ліг(попередній список команд КЧУ сезону 2018-19 рр. можливо подивитись в додатку). Звертаємо Вашу увагу на правильне оформлення заявок від команд. Заявка повинна буди завірена печаткою спортивного клубу, обласного чи міського спортивного комітету, а також печаткою лікаря фізкультурно-спортивного диспансеру про допуск до змагань для кожного учасника команди. Учасники команди, які за віком, не стоять на обліку в фізкультурно-спортивному диспансері, до заявки додають довідку сімейного лікаря про дозвіл займатися настільним тенісом.

    Внески команд в сезоні 2018-19 років остались не змінними: 

1.     Супер ліга -  чоловіки , жінки              8 000 грн.                     

2.     Вища ліга  - чоловіки, жінки                 6 000 грн                     

3.     Перша ліга –чоловіки                            4 500 грн.                    

4.     Регіональні  ліги                                     2 000 грн.                 

5.     Дитяча ліга(старша 2004-2006 р.н.)     1000 грн.

6.     Дитяча ліга(молодша 2007 р.н.)            800 грн.

 

   Всі сплати треба провести до 1 вересня 2018 року на розрахунковий рахунок: Одержувач: Громадська організація "Федерація настільного тенісу України" код ЄДРПОУ 14278035 в АТ "Укрексімбанк", МФО 322313, розрахунковий рахунок 26006000039566.  

Обов’язково вказати в платіжному доручені, за яку команду сплачена сума заявочного внеску.   

Команди, які до 1 вересня 2018 року не сплатили  заявочний внесок, до участі в КЧУ не допускаються. 

 

               Відповідальні за регіональні та дитячі ліги:

  Центральний регіон - Говорунець Сергій Васильович тел. 095-204-2879

  Західний регіон -  Мудрий Ігор Богданович тел.  096-880-8066

  Південно - Східний регіон - Войтехова Марія Олегівна тел. 050-709-5304

   Дитяча Ліга 2004-2006 р.н. - Юренева Світлана Олегівна тел. 068-703-5220

Дитяча Ліга 2007 р.н. -    Майовка Ігор Олександрович тел.  097-465-5890

 

    В сезоні 2018-19 рр. планується проведення Ліги ветеранів.Вікова категорія 40 років та старші. Система проведення змагань: командний матч складається з 5 зустрічей до 3-х перемог за системою А-Y, B-X, пара, A-X, B-Y. Всі зустрічі з 5-ти партій, команда може заявити до 6 гравців.  Порядок проведення Ліги ветеранів буде визначений в залежності від кількості заявлених команд.

Заявочний внесок – 1500 грн.

Попередні заявки прохання надсилати на електрону пошту Limonov1956@gmail.com або за телефонами  – 097-154-0753 та

095-474-4117- Лімонов Сергій Анатолійович

 

Директор КЧУ 

Лімонов С.А.

Оголошення директора Клубного чемпіонату України

      До уваги обласних Федерацій, керівників спортивних споруд, директорів ДЮСШ, клубів, команд(які планують проведення змагань з настільного тенісу в новому сезоні), всіх любителів настільного тенісу України!

    З метою покращення проведення змагань всеукраїнського рівня (в тому числі Клубного чемпіонату України) пропонується створити базу спортивних залів України для проведення змагань з настільного тенісу. Для створення бази пропонується заповнити встановлену форму (додається) і надіслати її на електрону адресу This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

    Після отримання паспортів на зали України, комісією буде присвоєна категорія кожному залу. Перелік залів згідно категорій буде опублікований на сайті ФНТУ. Прохання для всіх небайдужих відгукнутись на цю пропозицію.

                                           Директор КЧУ   Лімонов С.А.

Дивіться форму у додатку.

Attachments:
Download this file (Паспорт на зал.doc)Паспорт на зал.doc[ ]50 kB

До відома команд Клубного чемпіонату України

25.06.2018 р.  директором Клубного чемпіонату України призначено Лімонова Сергія Анатолійовича (м.Вінниця)

Контакта інформація: тел.097-154-07-53,  095-47-44-117

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ITTF уперше створює ветеранську серію world tour настільного тенісу 2019 року

Таке рішення було озвучене в Лас-Вегасі (США, 18-24 червня 2018 року), де зараз завершується 19-й чемпіонат світу ветеранів настільного тенісу. За попередніми даними, учасників зібралося в районі 4000 чоловік, вони грають на 300 столах в декілька змінених вікових категоріях. 2018 рік, Лас-Вегас (США) : 40-44 роки, 45-49 років, 50-54 роки, 55-59 років, 60-64 роки, 65-69 років, 70-74 роки, 75-79 років, 80-84 роки, 85-89 років і старше 90 років (гравці народилися в 1928 році або раніше) - особисті і парні турніри чоловіків і жінок. Деякі офіційні особи ITTF, зокрема новозеландець James Morris, старанний віце-президент відвідав США- 2018 і якраз тут оголосив присутнім про створення під егідою ITTF в 2019 році ветеранської серії турнірів (ITTF world veterans tour). Ніяких деталей доки немає. Концепція знаходиться в розробці. Зате є місце, де уся інформація буде  викладатися - ittfworldveteranstour.com. Формально,це експеримент.

Всі новини на сайті: ittfworldveteranstour.com.