Новости

ФНТУ про дискваліфікацію гравців

В зв’язку з тим, що організаторами комерційних турнірів, особливо, “SETKA CUP”, нехтуючи рішеннями Уряду України (Кабінету міністрів України) та президента ФНТУ, грубо порушувалися умови карантину задля запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, Федерацією настільного тенісу України прийняте рішення стосовно дискваліфікованих гравців, які брали участь в комерційних турнірах (більшість з яких саме в турнірах “SETKA CUP”) – з 1 червня 2020 року змінити дискваліфікацію на «умовну». Але в разі участі після 1 червня «умовно» дискваліфікованих спортсменів в турнірах “SETKA CUP”, дискваліфікація стане дійсною до 31.12.2020 року без права участі у всіх турнірах (рейтингових) під егідою ФНТУ, в тому числі й Клубному чемпіонаті України.

«Умовно» дискваліфікованим спортсменам пропонується брати участь в багатьох інших рейтингових (також комерційних) турнірах, крім “SETKA CUP”, вже з 1 червня.

Також звертаємо увагу представників клубів-учасників Клубного чемпіонату України та організаторів турнірів під егідою ФНТУ стосовно неможливості участі дискваліфікованих спортсменів, якщо вони будуть після 1 червня надалі грати в турнірах “SETKA CUP”. В системі проведення турнірів та обрахунку рейтингу Ligas дискваліфіковані спортсмени будуть окремо відмічені.

Дякуємо за розуміння.

Вкладення:
Скачати цей файл (Дискваліфікація.docx)Дискваліфікація.docx[ ]37 kB

на 92-м году жизни скончался заслуженный тренер А.Г. Табаровский

Федерация настольного тенниса с глубокой скорбью сообщает, что 18.05.2020 г. на 92 году скончался заслуженный тренер СССР и Украины, ветеран настольного тенниса  Александр Геннадиевич Табаровский, тренер сборных командам Украины, наставник звезды украинского и  российского настольного тенниса, заслуженного мастера спорта Светланы Гринберг. 

Трудно найти такие слова, которые бы смогли уменьшить боль родных, когда уходит из жизни самый родной человек, который отдавал всю свою любовь, поддерживал и всегда находился рядом. Сегодня, все спортивное сообщество вместе с Вами низко склоняет головы в скорби.

Светлое, доброе воспоминание об Александре Геннадиевиче, о его взносе в развитие украинского настольного тенниса будет всегда жить в сердцах всех, кто его знал, любил и уважал.

Вечная память!

Оновлений список дискваліфікації гравців

В додатку можливо ознайомитись з оновленим списком дискваліфікації.

Пішов з життя Кушнер Олександр Федорович

   7 травня 2020 року раптово пішов з життя Кушнер Олександр Федорович(27.07.1946 р.н.). Олександр Федорович багаторазовий чемпіон та призер національних та міжнародних змагань з тенісу настільного в різних вікових категоріях серед ветеранів, вчитель та тренер підроcтаючого покоління.

 Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Олександра Федоровича.

Вічна пам’ять Кушнеру Олександру Федоровичу!

Вкладення:
Скачати цей файл (Кушнер О.Ф..jpg)Кушнер О.Ф..jpg[ ]381 kB

Тяжка втрата

    Сьогодні на 73 році життя пішла з життя золота людина, шановний тренер –Ілля Матвійович Фрегер. Це велика втрата та горе. Висловлюємо щирі  співчуття рідним та близьким.

Вічна пам'ять Іллі Матвійовичу!

Вкладення:
Скачати цей файл (Фото.jpeg)Фото.jpeg[ ]74 kB

Оновлений список дискваліфікації

      Звертаємо увагу керівників клубів на заміну гравців, які вказані в списку, для участі в змаганнях під егідою ФНТУ. Строк дискваліфікації гравців до 31.12.2020 року.

В додатку можливо ознайомитись з оновленим списком дискваліфікованих гравців.

Дискваліфікація гравців

   139 гравців, які після початку карантину і рекомендацій президента федерації настільного тенісу України продовжили змагатися в турнірах з сьогоднішнього дня позбавляються членства в ФНТУ і як наслідок, не мають права брати участь в змаганнях які входять в офіційний український календар.

В додатку можливо ознайомитись зі списком дискваліфікованих гравців.

Фонд допомоги від COVID-19

    За ініціативою президента ФНТУ створений умовний фонд в який зможуть звернутися члени федерації в разі захворювання COVID-19 і ускладнень від цієї інфекції. Олександр Зац вніс 10.000€.

Кожен, хто хоче допомогти тенісній родині, може підтримати благодійним внеском за реквізитами ГО "ФНТУ" код ЄДРПОУ 14278035 рахунок IBAN UA233223130000026006000039566 в АТ "Укрексімбанк".

Щоб ФНТУ могла надати фінансову допомогу зробіть наступні кроки:

  КРОК 1. Зверніться в міську або обласну федерацію з метою отримання допомоги від ФНТУ при захворюванні COVID-19.
  КРОК 2. Для підтвердження вашої особи та захворювання - скажіть хто ви та що з вами трапилось.
  КРОК 3. Після підтвердження вашої особи та захворювання цією інфекцією міська або обласна федерація повинна направити запит на ФНТУ з проханням надати допомогу вашій особі.

Бережіть себе та будьте здорові. 

Звернення президента ФНТУ

        Шановні любителі настільного тенісу України!

     Кабінет міністрів 25 березня 2020 року запровадив  режим надзвичайної ситуації по всій території України та продовжив карантин до 24 квітня. Згідно цієї постанови уряду заборонено проведення масових та спортивних заходів різного рівня. За порушення цих вимог передбачається адміністративна та кримінальна відповідальність.

  Незважаючи на це організатори комерційних турнірів (Setka -Cup,Win-Cup) продовжують  проводити турніри, чим створюють додаткову небезпеку здоров’ю, життю тенісистів та сприяють розповсюдженню небезпечного вірусу COVID-19.

     ФНТУ наполегливо звертається до організаторів комерційних турнірів негайно припинити проведення  цих змагань.  Також звертаємось до всіх тенісистів відмовитись від участі в комерційних турнірів та  дотримуватись правил карантину, цим Ви збережете здоров’я та життя собі та своїм близьким.

Тенісисти, які надалі  будуть грати в цих турнірах,  будуть дискваліфіковані від участі в чемпіонатах України, Клубному чемпіонаті та змаганнях різного рівня, які проводяться під егідою ФНТУ, терміном на 1 рік.

Бережіть себе і будьте здорові!

  Президент ФНТУ    А.В. Зац

ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА НОК УКРАЇНИ, ОЛІМПІЙСЬКОГО ЧЕМПІОНА СЕРГІЯ БУБКИ

Дорогі спортсмени і тренери!

Шановна Олімпійська родино!

 

 Сьогодні ми переживаємо непрості часи – весь світ бореться з поширенням пандемії COVID-19.

Кожен з нас повинен оберігати власне здоров’я,  здоров’я рідних та близьких, здоров’я оточуючих, адже життя людини перевищує усе.

Я сам був спортсменом. І мені добре зрозумілі думки і очікування атлетів і тренерів, яких турбує питання проведення Олімпійських ігор в Токіо.

Протягом 4 тижнів Міжнародний Олімпійський Комітет проаналізує всі можливі варіанти дій. Буде враховано усе, що зараз відбувається у світі. Олімпійські ігри обов’язково відбудуться в той час, коли ніщо не буде загрожувати здоров’ю усіх учасників, вболівальників, організаторів, всіх людей!

А зараз у нас у всіх є можливість для самовдосконалення. Нам необхідно вірити і  йти до своєї мети.

Впевнений, що ми подолаємо всі виклики, пройдемо випробування  i переможемо!

Тримаймося! Ми разом – одна велика Олімпійська родина!

 

 

Президент НОК України,

Олімпійський чемпіон  Сергій Бубка