Чемпіонат Європи з настільного тенісу параолімпійців у Швеції

Національна паралімпійська збірна команда з настільного тенісу  на чемпіонаті Європи, що з 16 вересня проходив у м. Хельсингборг, Швеція, розпочала медальний відлік України і, водночас, яскраво завершила індивідуальні змагання чемпіонату Європи. У доробку українців: 5 медалей, серед яких 1 золота, 2 срібні та 2 бронзові нагороди. 

Практично три довгі дні тенісних баталій за вихід у фінали і – яскрава золота крапка! Причому, це відбувалось досить цікаво: у прикінцевому безпрецендентному поєдинку за золото змагались представники 8 класу – Дідух Віктор та Ніколенко Максим – володарі однієї командної золотої медалі в Ріо-2016 стали  суперниками у Хельсингборгу.

Це було незвичне і яскраве дійство, направду достойна, рівна та переможна гра, але сильнішим був Віктор Дідух, з рахунком 3:2 він став чемпіоном Європив Максима Ніколенка – срібна нагорода. Неймовірне відео цього захопливого тенісного поєдинку: https://www.facebook.com/ITTFWorld/videos/1157779524417788/?t=102

Ще 1 срібну медаль України виборов Кац Лев (клас 9) та по одній бронзові медалі у Литовченко Марини (клас 6) і Косміної Наталі (клас 11).

Усі тенісні поєдинки наживо можна відслідковувати за посиланням https://www.youtube.com/playlist?list=PLu9LvZZGJPEy4J_aiDTJ5CVVwRU2YRkdW&fbclid=IwAR190KwHW8lKlfzYZOV-7yb8WV7XlqX1Pi7oFhwVmwD_zMoEn-OTIYOEShA

У чемпіонаті Європи брали участь 311 спортсменів з 32 країн, команда України була представлена 13 спортсменами.

Федерація настільного тенісу України вітає чемпіона, призерів та усю національну паралімпійську збірну команду з настільного тенісу з високими нагородами чемпіонату Європи.

 Вітаємо чемпіонів з гарним результатом та бажаємо подальших успіхів!

Так тримати! 

Вкладення:
Скачати цей файл (в.дідух.jpg)в.дідух.jpg[ ]10 kB