II Європейські ігри

Перший день був для української команди дуже вдалим. Всі три гри, які пройшли в перший день Європейських ігор виграні і Анна Гапонова, Євген Прищепа і Коу Лей пройшли до третього раунду. Анна Гапонова в шести сетах обіграла сербку Ізабела Лупулеску і завтра битиметься з голландкою Брітт Ерланд. Євген Прищепа і Коу Лей в своїх поєдинках були фаворитами. Їх суперники стояли вище в світовому рейтингу. Але обидва матчі пройшли під диктовку наших хлопців. Євген по ходу всього поєдинку грав трохи сильніше свого візаві і в деяких моментах втрачав концентрацію. Через що чех зумів два сети виграти. Але, все-таки Євген зумів дотиснути свого суперника і вийти в наступний раунд. Коу Лей в матчі проти Овідіу Йонеску також домінував. У разі, коли Коу Лей зменшував темп, його суперник починав грати потужно і румунові вдавалося виграти розіграш. Але, як тільки Кой Лей повністю включався в гру, то Йонеску нічого було протиставити і шанси на перемогу відразу пропадали.

Другий день завершився для української делегації не дуже вдало. З одного боку українці, які були формально (по світовим рейтингом) слабкіше своїх суперників, матчі виграли. Це Коу Лей, який легко обіграв Alvaro Robles з Іспанії та Анна Гапонова, яка також впевнено виграла у голландки Britt Eerland. Обидва матчі пройшли під диктовку наших гравців і у суперників практично не було шансів.

Маргарита Песоцька, яка стояла вище своєї суперниці з Монако в рейтингу, поступилася 1: 4. У матчі проти Yang Xiaoxin у Маргарити мало що виходило. Представниця Монако грала дуже агресивно, постійно грала на межі ризику і ні на сантиметр не відходила від столу. І в такій грі Yang Xiaoxin виявилася сильнішою Маргарити. Маргарита Песоцька поступилася у третьому раунді і припиняє боротьбу на Європейських іграх.

Євген Прищепа в матчі проти Tomislav Pucar не зміг підлаштуватися під гру суперника. Хорват дуже потужно грає зліва, і на примі подачі на початку атаки. Але Євгену не вдалося виключити з гри найсильнішу сторону Pucar і в результаті поразка і він залишає Європейські ігри після 3 раунду.

24 червня, в матчах 1/8 фіналу, Анна Гапонова зіграє проти Yu Fu з Португалії, а Коу Лей проти Олександра Шибаєва.

Із інтервью з Ганною Гапоновою: "Чи буде вона святкувати свою перемогу:
"Ні, я не буду. У мене завтра дуже важкий день. Сьогодні я відчуваю себе переможним, але завтра мій суперник буде сильнішим. Тому я сподіваюся на краще і зосереджуся на своєму майбутньому матчі".

Бажаємо нашим спортсменам: " Прийшов побачив переміг!"

 

Вложения:
Скачать этот файл (Gaponova_EG_M.jpg)Gaponova_EG_M.jpg[ ]107 kB
Скачать этот файл (KouLei_01_M.jpg)KouLei_01_M.jpg[ ]342 kB
Скачать этот файл (PESOTSKA_slo_01.jpg)PESOTSKA_slo_01.jpg[ ]102 kB